O nas

O FIRMIE DEWETRON

WYBÓR URZĄDZEŃ DEWETRON TO INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ

DEWETRON jest wiodącym producentem na rynku uniwersalnych rozwiązań pomiarowych. Unikalna modułowa architektura systemu pozwala zrealizować bieżace potrzeby pomiarowe nie zamykając drogi do dalszej rozbudowy systemu gdyby te uległy zmianie. Technologia firmy Dewtron zapewnia bezpieczeństwo inwestycji nie rezygnując z dostępu do najbardziej konkurencyjnych rozwiązań.

KLUCZOWE SEKTORY Firma oferuje najnowocześniejsze rozwiązania w sektorach analizy mocy i jakości energii, motoryzacyjnym, lotniczym, kosmonautycznym i transportowym, ciesząc sie globalną opinią kompetentnego i opowiedzialnego partnera. Firma DEWETRON jest liderem na rynku motoryzacyjnym i analizy mocy.

O FIRMIE Tespol

Tespol Sp. z o.o. jest firmą polską, będącą autoryzowanym przedstawicielstwem czołowych producentów aparatury kontrolno – pomiarowej oraz systemów radiokomunikacyjnych. Zapewniamy kompleksową ofertę produktów oraz usług w zakresie najnowocześniejszych technologii i systemów pomiarowych, łączności oraz nadajników RTV następujących producentów, z którymi związani jesteśmy wieloletnimi umowami serwisowymi i dystrybutorskimi: Tektronix, Rohde&Schwarz, Fluke, Keithley, Spectracom, Sonel, LitePoint, MVG, ABI, Magna-Power, CST oraz Dewetron.

Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klienta oraz profesjonalizmem, który wynika z kwalifikacji oraz doświadczenia naszych inżynierów. Aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych produktów i usług, w firmie Tespol wdrożony został system zapewnienia jakości ISO 9001:2009 oraz AQAP2120:2009. Profil działalności firmy, a zwłaszcza współpraca z sektorem wojskowym i służbami ochrony państwa sprawiły, iż posiadamy pion Ochrony Informacji Niejawnych i kancelarię tajną. Pracownicy współpracujący z sektorem wojskowym legitymują się poświadczeniem bezpieczeństwa osobowego do poziomów tajne i poufne. Ponadto posiadamy koncesję MSWiA na obrót towarami o zastosowaniu militarnym.

Firma Tespol gwarantuje pełną obsługę wdrożonych i dostarczonych rozwiązań w zakresie wsparcia technicznego, autoryzowanego serwisu reprezentowanych firm, kalibracji aparatury pomiarowej oraz szkoleń.

powrót do góry