ROZWIĄZANIA

NASZE ROZWIĄZANIA

DEWETRON jako globalny lider na rynku systemów akwizycji danych oferuje szeroki zakres rozwiązań dla branż: motoryzacyjnej, transportu, energetyki i przemysłu lotniczego. Niezależnie od złożoności zadania, DEWETRON gwarantuje jakość na najwyższym możliwym poziomie.

ROZWIĄZANIA OGÓLNE

Systemy pomiarowe firmy Dewetron charakteryzują się prostotą obsługi oraz szeroką możliwością konfiguracji. Bez względu na to jakie sygnały są rejestrowane, analogowe czy cyfrowe, nasze systemy gwarantują pełną ich synchronizację.

More

MOTORYZACJA

Nasze modułowe rozwiązania znajdują szerokie zastosowanie wśród czołowych światowych producentów pojazdów i ich komponentów, zarówno w Europie jak i Ameryce czy Azji. Urządzenia Dewetron znajdują zastosowanie zarówno w pomiarach elementów, systemów, jak i całych pojazdów, podczas testów stacjonarnych i drogowych.

More

LOTNICTWO

Niezależnie od tego, jak wielu czujników używamy, n.p. do testów skrzydła samolotu w tunelu aerodynamicznym – dane zapisywane są synchronicznie z dużą dynamiką, a użytkownik może przeglądać wyniki on-line.

More

POMIARY I ANALIZA ENERGII

Systemy pomiarowe Dewetron używane są na cąłym świecie do pomiarów jakości energii i monitoringu sieci.

More

TRANSPORT

DEWETRON rozwija i buduje instalacje pomiarowe dla transportu publicznego oraz w całym zakresie transportu lądowego i morskiego.

More
powrót do góry